Jak zagadać do dziewczyny

Jak zagadać do dziewczyny, którą chcesz właśnie poznać? Jakich słów użyć, aby porozmawiać z piękną kobietę, którą dopiero co spotykamy i nie wyjść przy tym na durnia? Co powiedzieć nieznajomej kobiecie w chwili rozpoczęcia rozmowy? Tego typu pytania najczęściej zadają faceci szukających idealnych tekstów na podryw.

Przede wszystkim musisz wiedzieć, że przy podejściu do nieznajomej dziewczyny ważnym jest Twoja postawa a nie tylko to co dokładnie powiesz w trakcie samego otwarcia. Na postawę składają się dwa czynniki takie jak: ogólny wygląd oraz mowa ciała. Na ogólny wygląd składają się głównie zadbanie i higiena osobista. Zakładamy, że dbasz o siebie i nosisz czyste ubrania. Z drugim pojęcie wiąże się tzw. postawa mięczaka, której kobiety nienawidzą i unikają.

  • Mam problem z zagadaniem do nieznajomych mi osób

Zdefiniujmy wcześniej kim jest mięczak. To osoba, która boi się reakcji kobiet na jego podryw. Jest to uciekanie przed oceną, bo tak na prawdę to jej się boimy. A gdy się jej boimy to uciekając oszukujemy samych siebie, że tak nie jest. Musisz pamiętać, że facet, który nie wie czego chce to w opinii kobiet – łajza, a nawet wielka łajza a to podrywanej kobiecie na pewno nie zaimponuje!

Co więcej, jeśli boisz się zaryzykować w coś bardzo ekscytującego, to przykro mi, ale nią jesteś. Kobiety w dzisiejszych czasach potrafią być bardzo zaradne, ale jednak Ty musisz je prowadzić i dominować. Każda z nich (nawet feministka) chciałaby mieć zaradnego faceta, tak aby w ciężkiej chwili przytulić się i znaleźć w nim oparcie. Dlatego właśnie uwielbiają, gdy pokazujesz, że masz jaja i potrafisz przejąć ster dowodzenia. A gdy je podrywasz tylko im to udowadniasz. Takich właśnie facetów pragną dzisiejsze kobiety!

Jeśli więc masz ten problem to stań w końcu oko w oko ze swoim własnym strachem i weź tego byka za rogi. Rusz się na nasz kurs podrywania kobiet, jeżeli nie potrafisz sobie z tym poradzić. Takich facetów jest bardzo dużo i nie tylko Ty masz ten problem. Poradzimy sobie z tym tylko daj sobie szansę i rusz swoje 4 litery!

  • Nie mam problemów z zagadywaniem do nieznajomych ludzi

Zatem jesteś męski i otwarty. Jak mam zatem zagadać do kobiety? Jak już wspomnieliśmy za wszelką cenę unikaj typowych tekstów znalezionych w internecie i szablonowych komplementów. Uwierz kobiety wiedzą, że są ładne. One nie oczekują potwierdzenia swojej urody a czegoś zaskakującego co da im do myślenia.

W zagadywaniu do nich niezwykle ważna jest podstawa. Musisz wypracować swoją osobowość. Jest to gwarancja sukcesu!

Jeśli jednak nadal boisz się zagadać do obcej osoby to proponujemy Ci także zajrzeć na stronę: Jak pokonać strach przed podejściem? Oczywiście przyda się także kilka skutecznych technik, ale o nich dowiesz się już na naszych kursach szkoleniowych.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>