Jak rozpoznać zainteresowanie mężczyzny

Jak rozpoznać zainteresowanie mężczyzny

Jak rozpoznać zainteresowanie mężczyzny? Czyli jak mam poznać czy facet jest mną zainteresowany a przy tym jak mam rozpocząć działania by nie wyjść na łatwa. Takie pytania rodzi nasz wspaniały damski umysł chyba za każdym razem. Ważny tutaj jest dobry zmysł spostrzegawczy. Zajmijmy się pokrótce sylwetką wybranego osobnika badając go od góry do dołu i odczytując oznaki i sygnały zainteresowania u mężczyzn by odpowiedzieć sobie na nurtujące pytanie czy mu się podobam?

  • Podczas rozmowy uważnie przypatrz się gdzie delikwent patrzy. Czy na Ciebie, czy raczej rozgląda się dokoła? Jeżeli patrzy na Ciebie to jest on bardzo zainteresowany.
  • Co więcej zaobserwuj czy Twój męski osobnik słucha Cie z należytą uwagą.
  • Czy zadaje pytania czy tylko wypuszcza z siebie pojedyńcze słowa potwierdzenia typu: ukmh... aha...
  • Nie zapomnij dojrzeć jego uśmiechu. Czy wogóle występuje na jego ustach. Czy jest szczerze szeroki. To świadczy o jego należytym zaintresowaniu!

Dalej weżmy pod lupę jego męski tors - o ile jest męski :P. Zauważ czy prężnie prezentuje swoje muskularne wdzięki. Czy raczej chowa pod przykrywką garniutru, koszuli czy bluzki (niepotrzebnie skreślić). W ten sposób faceci tak chcą pokazać, że są zdrowymi samcami pełnymi męskosci i pewności siebie. Fizycznie zdrowy mężczyzna to także jego męskość. Dla panów jest to przecież najistotniejsza część ciała. Zresztą sama o tym dobrze przecież wiesz. Dlatego też rozstaw nóg będzie mówił iż jest zafascynowany Twoja osobą.

To tylko poszczególne cechy jakie można rozpoznać u zainteresowanego mężczyzny. Pamiętać należy, że odczytywanie mowy ciała jest zadaniem dosyć trudnym. Trzeba brać pod uwagę występujące okoliczności i zaistniałą sytuację. Nie ma bowiem pewności iż zaobserwowany usmiech (czy też prężenie torsu) to pewny znak, że facet chciałby z Tobą być. Istnieją faceci, którzy potrafią doskonale słuchać i prowadzić ciekawą rozmowę nie mając na celu bycia w związku. Tak więc bądź uważna! Więcej o minigestach i całkowitej mowie ciała dowiesz się na naszych kursach!

Naucz się w końcu prawdziwej sztuki uwodzenia: kobiet albo mężczyzn
Chcesz na bieżąco czytać nasze publikacje a masz konto na facebook'u? Kliknij w przycisk "Lubię to" umieszczony w prawym dolnym rogu, a na Twoim koncie będą one dyskretnie dostępne w zakładce Notatki → Notatki stron. Dodatkowo również bierzesz udział w naszym comiesięcznym losowaniu konkursowym.

A może chcesz wykorzystać także kontrowersyjne sposoby?

Wskazówki Inne metody na podryw typu perswazja i hipnoza czy może techniki NLP oraz NLS?
Poznaj także kontrowersyjne sztuczki kuszenia i prowokowania na naszych kursach!

Zapytaj gdy nie wiesz co zrobić żeby...?

Porady Potrzebujesz porady prosto od ekspertów?
Skorzystaj z indywidualnych konsultacji!
Dyskrecja gwarantowana
Plan rozwoju osobistego
Sukces w relacjach damsko męskich
Subscribe to Sekrety uwodzenia feed

Też lubisz szczęście?