Jak rozpoznać intencje faceta

Jak rozpoznać intencje faceta wobec kobiety czyli jak wyczuć czy on chce „czegoś więcej czy tylko chodzi o sex? Jakie są jego prawdziwe zamiary? Czy chodzi tylko i wyłącznie o sferę seksualną? W kwestii uczuć, duża ilość osobników płci męskiej demonstruje swoje podejście w sposób ograniczony do minimum.

Są to zazwyczaj tak subtelne różnice, że kobiecie sprawia to trudność w odczytywaniu ich. Kobiecy umysł płata figle zastanawiając się, czy jest to silne zauroczenie, przygoda na jedną noc czy też wielka miłość. Niewiele bowiem pań chciałoby być wykorzystanych w haniebny sposób.

Jak zatem prawidłowo rozpoznać jakie intencje ma dany mężczyzna? Przede wszystkim, należy dany obiekt uważnie obserwować. Zwróć uwagę jaki ma stosunek do Ciebie. Czy słucha Cie i pragnie poznać Twoje zainteresowania oraz osobę? Na pewno bowiem zainteresowany facet będzie wychodził z inicjatywą spotkań. Postara się znaleźć sposób na utrzymanie kontaktu z Tobą. W dalszej fazie, zaprasza Cię do swoich znajomych. Znajdzie czas, aby Cie wysłuchać i będzie pocieszać w trudnych chwilach.

Z kolei tzw. “typ spod ciemnej gwiazdy” będzie stosował szereg sztuczek by zaciągnąć dziewczynę do łóżka. Gorące SMS’y, telefony mogą być pretekstem do przygody na jedną noc. Co więcej, po intymnym zbliżeniu, szybko ulotni się. Taki typ z reguły nie ma zamiaru poznać bliżej swojego celu. Potrafi milczeć tygodniami maskując się zapracowaniem.

To tylko niektóre oznaki, które świadczą o tym iż mężczyzna jest Tobą zainteresowany lub nie. Należy zwrócić uwagę na mowę ciała oraz sygnały pozawerbalne. Te zawiłości szczegółowo wyjaśniamy na naszych kursach. Warto pamiętać, że wnioski należy wyciągać na podstawie wnikliwej obserwacji, a nie biorąc pod uwagę tylko jakiś jeden, mało znaczący gest.

Tymczasem panie muszą także pamiętać o swoich własnych sygnałach, jakie wysyłają mężczyznom. Ponieważ zdarza się, że przekazując dany komunikat, świadomie bądź nieświadome, a facet odbiera go w zupełnie inny sposób. Przykładowo, kobieta pragnąca stałego związku błędnie wysyła sygnał rozumiany jako zaproszenie na radosne igraszki. Warto zatem poznać potęgę mowy ciała i zapisać się na kurs uwodzenia by poznać tajemnicę facetów.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>