Jak uwieść mężatkę

Jak poderwać mężatkę? Czy da się, a jeśli tak to co mam zrobić, aby uwieść zamężną już kobietę? Odpowiedzi oczywiście znajdziesz poniżej, ale pierwsze co musisz zrobić zanim zaczniesz czytać dalej i adorować czyjąś małżonkę, to odpowiedzenie sobie na następujące pytania oraz podjęcie rozsądnej i świadomej decyzji, ponieważ wiąże się ona z kilkoma konsekwencjami.

 • Po pierwsze dlaczego chętnie poderwałbyś właśnie tą a nie inną kobietę?
 • Przecież na świecie jest tyle pięknych, wolnych i wspaniałych kobiet!
 • Chcesz ją zdobyć dla własnej satysfakcji albo może zemsty?
 • Czy może z powodu posiadanych przez nią pieniędzy?
 • Czy według Ciebie to etyczne i tego chcesz od życia?
 • Czy jesteś pewny i na prawdę chcesz uwieść czyjąś żonę?
 • Chciałbyś aby ktoś, kiedyś uwiódł Twoją wybrankę?

No dobrze, jesteś facetem. Zakładamy, że wiesz czego chcesz, więc przejdźmy dalej. Pamiętaj jednak, że rozbijanie związków jest złe. Jeśli w grę wchodzą do tego jeszcze dzieci to przemyśl to jeszcze 10 razy!

Z pozoru mogłoby się wydawać, że kobieta będąca w związku małżeńskim jest bardzo trudna do zdobycia. Okazuje się jednak, że wiele mężatek skrycie marzy o podniecającej przygodzie z nowym adoratorem.

Podstawową sprawą mającą wpływ na tą zachciankę jest oczywiście aktualna siła uczuć w małżeństwie. Jeśli są one słabe lub szwankują sprawa może okazać się wręcz bardzo prosta i bardzo łatwo będzie Ci ją wyrwać z tego związku. Co więc robić aby skutecznie uwieść mężatkę?

 1. Po pierwsze zauważ jej kobiecość
 2. Zainteresuj się tym co robi na codzień
 3. Poznaj jej pasję i zainteresowania
 4. Okaż zrozumienie i wczuj się w jej sytuację
 5. Postaraj się spełnić kilka spośród jej marzeń
 6. Daj jej wsparcie, gdy najbardziej tego potrzebuje a sukces murowany

Na przestrzeni lat związku małżeńskiego, mężatki mogą być znudzone życiem ze stałym partnerem. Te same doznania, te same emocje. Taka mężatka szuka nowych doznań. Być może tym nowym doznaniem okażesz się być właśnie Ty? Niemniej jednak rozważ możliwość, gdyby jakiś amant próbował zabawić Twoją młodą małżonkę to co byś zrobił, gdybyś się o tym dowiedział?

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>