Facet się nie odzywa

Co zrobić gdy facet się nie odzywa, nie odpisuje na sms’y. Co zrobić, gdy facet mnie olewa? Dlaczego chłopak nie dzwoni i nie pisze? Powodów tak na prawdę może być oczywiście kilka, ale wiele zależy od tego na jakim etapie związku jesteście. Dlatego też mamy następujące, możliwe sytuacje do rozważenia.

  • Pierwsza możliwość to jesteście na początku związku. Wszystko jest świeże i dopiero odbyliście kilka randek. A on milczy? Cóż musisz przyznać, że tak na prawdę czujesz strach przed odrzuceniem i strata Twego wybranka. Również to samo może odczuwać on. Faceci mają ogromne obawy, że zostaną wyśmiani czy też porzuceni przez swój obiekt westchnień.
  • Druga opcja. Weż też pod uwagę, że istnieje możliwość iż jest on czymś zajęty. Prawdopodobnie pracuje, uczy się lub studiuje. Rozważ także, że może uprawiać jakiś sport bądź poświęcać się innej pasji. Męski umysł zorientowany jest bowiem jedno – zadaniowo. Tzn robi tylko jedna rzecz naraz. Skoro gra w piłkę to gra w piłkę, a nie myśli akurat o swojej wybrance. Przyjmij to po prostu za fakt.

Kobiety w subtelny sposób domyślają się co facet akurat miał na myśli pisząc sms’a lub dzwoniąc. Uwielbiają wyobrażać sobie sytuacje ze sobą w roli głównej i swoim wybrankiem. W odróżnieniu od kobiet, mężczyźni myślą prosto i logicznie. Zadzwonił tzn., że miał akurat taką potrzebę. Facet nie snuje domysłów dlatego też prawdopodobnie Twój „mięśniak” stwierdził, że wasza relacja obrała idealny tor, więc nie ma potrzeby burzyć tej równowagi dzwoniąc lub odzywając się co chwilę do siebie.

  • Problem tak na prawdę pojawia się w drugiej możliwości jeśli jesteście razem już od dłuższego czasu i nagle przestaje dzwonić lub odzywać się. To znak, że coś się dzieje. Pytanie co takiego. Być może Twój chłopak poczuł, że go ograniczasz. Każdy pragnie mieć chwilkę dla siebie, dla własnych przyjaciół, znajomych, pasji itp. Wydzwaniając stale do niego sprawiasz, że czuje się kontrolowany i sfrustrowany, bo nie może nic zrobić (tor jednego zadania). A to powoduje tylko chęć ucieczki.

Na każdym etapie znajomości należy wykazać się cierpliwością oraz uszanować to, że każdy potrzebuje sfery prywatnej. Szczera rozmowa w tego typu sytuacjach o własnych potrzebach będzie podstawą silnej i zdrowej relacji, w której uda się wypracować złoty środek pomiędzy ilością kontaktu a czasem wolnym.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>