Jak poderwać dziewczynę z klasy

Jak poderwać dziewczynę z klasy? Niestety poderwanie koleżanki z klasy zazwyczaj jest bardzo trudnym wyczynem. Oczywiście możliwym do zrealizowania jednak ze względu na różnice w dorastaniu będziesz musiał się sporo natrudzić aby to osiągnąć. Jak się domyślasz dużo łatwiej będzie poderwać Ci młodszą koleżankę ze szkoły właśnie ze względu na tę różnicę wieku. No chyba, że Twój plan dotyczy nauczycielki?

  • Od czego więc zacząć? Jak zwykle od samego siebie. Tak jak i w większości przypadków tak samo i tutaj podstawą jest praca nad samym sobą. Twoje szanse będą jeszcze większe, jeżeli masz status samca alfa w klasie. To z kolei wiąże się z odpowiednim zachowaniem i cechami charakteru, na które szczególnie zwracają uwagę kobiety.
  • W drugiej kolejności to praca nad relacjami z nią ponieważ obiekt Twoich westchnień będzie stale otoczony koleżankami i może być Ci trudno dostać się do niej. Ominięciem tego problemu jest „nić porozumienia” na poziomie mentalnym. Możesz ją zbudować znajdując wspólne zainteresowania. Niestety już na tym etapie czai się kilka pułapek typu: przyjaciel, kolega. (Jak je omijać dowiesz się na naszym kursie podrywania kobiet.)
  • Dowiedz się więc więcej o danej dziewczynie. Co robi w wolnych chwilach oraz jakie są jej pasje i zainteresowania. Co lubi robić, jakie książki czytać lub do jakich klubów chodzić. Znajdź pretekst do tego, aby spędzać z nią więcej czasu niż tylko w klasie na lekcjach. Jeśli nie znalazłeś wcześniej ku temu okazji – stwórz ją w ramach ćwiczenia inwencji twórczej, która przyda Ci się także później.

Oczywiście masz przy tym pozostać sobą, a nie nagle zacząć zmieniać się i słuchać np metalu tylko dlatego, że Ona to robi. Masz jednak stworzyć szereg okazji ku temu, aby wasze rozmowy pokrywały się z Waszymi pasjami i zainteresowaniami ponieważ właśnie to zbliża do siebie ludzi.

Tworząc okazję do spotkań poza szkolną ławą musisz pamiętać o cierpliwości i wytrwałości. Najgorszą rzeczą jaką możesz zrobić to bycie nachalnym. Sytuacja, w której dopiero co widzieliście się wczoraj na imprezie i Ty znów chcesz spotkać ją dziś na kręglach jest absurdalna. Takim zachowaniem nie pozwalasz jej poświęcić czas choćby koleżankom. Zabierasz prywatność i przestrzeń nie tylko jej, ale także i sobie. Pamiętaj o tym i ujmij to w swoich planach!

Jeśli zaczniesz zbyt naciskać i „prosić o chodzenie” na 100% trafisz do worka przyjaciel i usłyszysz coś w stylu: „Bardzo Cię lubię i nie chce Cię stracić. Zostańmy przyjaciółmi!” a tego chyba nie chcesz? Jak więc widzisz jest sporo trudności, ale także możliwości. Musisz przede wszystkim przestrzegać podstawowych, opisanych tutaj zasad.

Najlepszą rzeczą jaką możesz zrobić jeszcze przed podrywaniem to rozwijać siebie przez co z dnia na dzień staniesz się bardziej atrakcyjnym facetem. Skoro czytasz ten tekst to na pewno chcesz być lepszym od innych. Wypracuj te cechy, które u każdej kobiety powodują dreszcze, a przez co zdobywanie ich stanie się dużo bardziej łatwiejsze i przyjemniejsze.

Total 1 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>