Dziewczyna się nie odzywa

Co zrobić gdy dziewczyna się nie odzywa, nie odpisuje na sms’y. Dlaczego dziewczyna mnie olewa? Czemu mnie nie chce i nie odpisuje nawet na facebooku? Tego typu pytania od wieków stawiły niezwykłą tajemnicę w męskim umyśle. Jedną z takich łamigłówek jest właśnie brak odzewu po spotkaniu.

  • Kobiety mają syndrom “nie chcę zostać uznana za łatwa”. Dlatego też po pierwszym spotkaniu prawdopodobnie Twoja wybranka czeka aż to TY zrobisz jakiś pierwszy krok i postarasz się o nią. A to już świadczy, że zależy Ci na waszej relacji więc ona również może zacząć coś robić w tym kierunku.
  • Innym powodem może być chęć bycia zdobywaną. Piękne dziewczyny wprost ubóstwiają jak mężczyźni starają się o nie. Przyjmują strategie “niedostępnej” i tym samym milczą jak zaklęte. Wysyłają wtedy też bardzo mało sygnałów jakiegokolwiek zainteresowania.

Weź także pod uwagę, iż może być zwyczajnie zajęta. Praca, studia czy też szkoła to wszystko zajmuje czas. Co więcej Twoja wybranka może mieć jakieś hobby oraz pasje, którym oddaje się w wolnych chwilach. A ty ją co rusz napastujesz telefonami albo sms’ami. Opanuj się w końcu i zobacz jak często dzwonić do niej!

  • Kobiety bardzo często dbają o relacje z bliskimi osobami. Dlatego często spotykają się z różnymi ludźmi rozmawiając na kawie, przy ciastku czy herbacie. Pochłonięta tego typu rozmową kobietka jest w stanie zapomnieć o całym świecie – również i o Tobie.

Istnieje także przykra możliwość, że nie okazałeś się dla niej dostatecznie interesujący typem więc postanowiła ochłodzić waszą znajomość. Brak odzewu może świadczyć iż chce abyś w końcu zrozumiał, że nie tędy droga. Być może odkryłeś już swoje wszystkie karty i dana niewiasta nie ma czego więcej poznawać. Stąd też nie jest zainteresowana Tobą i pragnie czegoś zupełnie innego.

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>