Jak poderwać chłopaka w szkole

Jak poderwać chłopaka w szkole? Uwodzenie faceta w szkole należy podzielić na 2 sytuacje w zależności od rodzaju dotychczasowej znajomości z nim. Oba przypadki zazwyczaj następują kolejno po sobie, choć czasem pierwszy przebiega niezauważalnie więc postaw sobie pytanie ponownie jak poniżej. Oczywiście omijamy tutaj kwestię podrywu nauczyciela, bo chyba nie tego oczekujesz. Odpowiedzi więc poniżej:

  • Jak poderwać chłopaka w szkole, którego nie znam?

Przede wszystkim musisz najpierw go poznać. To pierwszy i jednocześnie najważniejszy krok, bez którego nie da się iść dalej! Jak to zrobić? Szkoła to takie specyficzne miejsce, gdzie poznanie wybranej osoby dzieje się najczęściej przez innych znajomych. Jeżeli dobrze się temu przyjrzysz, okaże się bowiem, że upatrzony przez Ciebie facet zna kogoś z Twojej klasy lub Twoich znajomych. Wystarczy więc tylko skorzystać z szansy gdy taka się nadarzy i po prostu podejść się przedstawić (ewentualnie poprosić o przedstawienie jeśli jest nieśmiałym typem).

Jeśli nie masz jednak takiej możliwości – skorzystaj z innej okazji lub po prostu podejdź i poproś o pomoc choćby w odrobieniu lekcji. Dobre też są ćwiczenia sportowe. Facetom podoba się gdy mogą wykazać się z lepszej strony. Pomyśl – co się stanie gdy powiesz: Hej, cześć. Jestem Ola. Słyszałam/widziałam, że świetnie grasz w tenisa. Mógłbyś mi kiedyś pokazać jak prawidłowo odbijać piłkę? Stale mam z tym problem, a wierze, że dzięki Twojej pomocy w końcu wygram z moją koleżanką.

  • Jak poderwać chłopaka w szkole, którego znam?

A więc udało Ci się już wcześniej poznać chłopca, czyli pierwszy i najważniejszy krok masz już za sobą! Nawet jeśli jest to kolega z klasy to znacie się na tyle, aby móc ze sobą normalnie porozmawiać prawie na dowolny temat. Dlaczego nie iść dalej i nie zacząć spędzać z nim więcej czasu?

Zacznij od czegoś drobnego. Wspólnego wyjścia na spacer. Jazdy na rowerze czy też po prostu jazdy na rolkach a w zimie jazdy na łyżwach. Rolki i łyżwy to świetna okazja wzajemnego dotyku, który nie jedną parę do siebie już zbliżył. Nawet jeśli świetnie umiesz jeździć nie musisz mu tego pokazywać. Jak myślisz jak daleko jest do pocałunku, gdy przytrzymujecie się żeby nie upaść?

Total 0 Votes
0

Tell us how can we improve this post?

+ = Verify Human or Spambot ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>